Jak zapisać dziecko do Szkoły ASQ?

1

1. Spotkanie


Rozpoczynamy od spotkania dyrektora z rodzicami/opiekunami. Rozmawiamy o Twoim dziecku - jego umiejętnościach i jego potrzebach. Pytamy Cię również o Twoje oczekiwania. Każda informacja, którą nam przekażesz, jest dla nas bardzo cenna. W trakcie spotkania otrzymujesz informację jak prowadzona jest terapia w szkole ASQ oraz jak monitorujemy postępy Twojego dziecka. To spotkanie ma także na celu przedstawienie organizacji pracy szkoły.

2

2. Konsultacja


Kolejnym etapem jest spotkanie Twojego dziecka z terapeutą (oligofrenopedagog, psycholog). Indywidualne spotkanie terapeuty z dzieckiem trwa ok. 45 min i jest zakończone krótkim posumowaniem i rozmową z rodzicem. Taka konsultacja pozwala określić zarówno mocne obszary dziecka, jak i te, które wymagają większej uwagi. Wnioski z tego spotkania są bardzo pomocne podczas planowania przyjęcia Twojego dziecka do szkoły.

3

3. Decyzja


Proces rekrutacji kończymy podpisaniem umowy. Podpisanie umowy jest możliwe tylko w przypadku gdy dziecko ma już wydane orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

Zdjęcie zajęć w szkole ASQ
Rekrutacja trwa cały rok!
Zapisz dziecko już teraz

Kontakt

Masz pytania? Chciałbyś zobaczyć jak wygląda przedszkole od środka?

Skontaktuj się! Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Tytuł wiadomości:

Treść wiadomości:

Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa ASQ ul. Armii Krajowej 133, 05-200 Wołomin. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Informacją RODO.

Nasze instytucje


Logo Przedszkole ASQ

ASQ Przedszkole

Logo Niepubliczna Poradnia ASQ

ASQ Niepubliczna Poradnia

Logo Rehabilitacja ASQ

ASQ Rehabilitacja

Logo Radosne Przedszkole

Radosne Przedszkole

Logo Centrum Terapii Medek ASQ

ASQ Centrum Terapii Medek

Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na przetwarzanie plików cookies.
Kliknij żeby zamknąć